Kommenteeri

2024. aastal RESTART neljale ettevõttele

Miltton ja SportTravel ühendavad jõud, et panustada oma aastatepikkused teadmised ja kogemused ettevõtetesse, kes julgevad proovida uusi asju ja tahavad luua lahendusi, mis päriselt midagi muudavad. 
"Kui tunned, et vajate uut energiat, uut minekut ja uutmoodi tulemuslikkust, siis kohtume mõnes maailmapõnevas paigas ja teeme üheskoos RESTARDI," julgustavad projekti eestvedajad Kristel Laurson ja Kristi Liiva.

2024. aastal pakume RESTART võimalust neljale ettevõttele või meeskonnale, kelle arengule elame kaasa justkui omale. Koolitus on terviklik, sisaldades nii teooriat kui praktikat, faktipõhist teadmusbaasi ja läbielatud kogemusi. See ei ole ainult areng tiimile ja ettevõttele tervikuna, vaid inspireeriv kogemus ka igale osalejale personaalselt. Tegeleme nende teemadega, mis on teie arenguteel tänasel hetkel olulised. Kõike seda eriti põnevas ja huvitavas reisimise võtmes.

"RESTART-seiklusel on aega minna asjade tuumani, mitte pinnapealselt ja kiirustades lahendusi luua," selgitab Milttoni esindaja Kristi Liiva, kes on nõustanud erinevas suuruses ettevõtteid kommunikatsiooni ja muutuste juhtimise valdkonnas juba rohkem kui 20 aastat. 

SportTraveli projektijuht Kristel Laurson lisab, et kastist väljas lahendused ja ideed saavad sündida ainult siis, kui Sa oled ka ise valmis kastist välja hüppama. "Kohalolu, energia ja loovus on reisil olles hoopis teisel tasemel kui argipäevas harjunud oleme," kinnitab Kristel, olles matkaseiklusi loonud juba alates 2017. aastast. 


Milttoni eesmärk on toetada maailmamuutjaid. Juhte, meeskondi ja ettevõtteid, kelle eduka äritegevuse tuumaks on soov midagi maailmas paremaks, inimkonnale lihtsamaks ja jätkusuutlikumaks muuta.

SportTraveli tegudes ja valikutes elab olemuslause "Sina otsustad, mis on võimalik." Nende reisid aitavad inimestel julgemalt oma piiridega mängida ja kogeda, et rohkem ongi võimalik. Muidugi kuulub sinna juurde liikumise aktiveerimine ja reisimise faktor, aga tuumikmõte jääb samaks.

SportTravelit ja Milttonit ühendab julgus mõelda teistmoodi ja sihikindlus need ideed teoks teha. Tiimide eesotsas ühendavad oma aastatepikkused kogemused Kristi Liiva ja Kristel Laurson, kellega koos uutmoodi RESTART ka Sinu ettevõtte jaoks teoks saab!

Huvi korral kirjuta meile kristel@sporttravel.ee või kristi.liiva@miltton.com. 

Lisa kommentaar

Email again: