Ettevõtete RESTART-programm on põhjamaise ärinõustamisettevõtte Miltton New Nordics ja liikumisreiside korraldaja SportTravel koostööprojekt. 

Miltton New Nordics toetab maailmamuutjaid ja usub, et mõtestatud muutused on liikumapanev jõud. Miltton on 2001. aastal asutatud ärinõustamisettevõte Uue Põhjala ettevõtetele (Põhjamaad ja Baltikum), kelle ambitsiooniks on olla juhtiv nõustaja äriarenduses, kommunikatsioonis, muutuste juhtimises, turunduses, investorsuhetes, vastutustundliku ettevõtluse arendamises jpm. Milttoni konsultantide võrgustik ulatub ka Peterburi Venemaal ja Washington DCsse Ameerika Ühendriikides.

SportTravel annab hoogu liikumisrõõmule ja aitab näha, et rohkem on võimalik. 2014. aastal asutatud ettevõte korraldab aktiivseid puhkusereise üle maailma. Nende terviklike reisipakettide valikusse kuuluvad spordireisid (maratonid ja rahvaspordiüritused), terviselaagrid ja matkaseiklused. Liikuma innustavaid lahendusi jagub kõigile: mitteaktiivsetest inimestest kuni ultrasportlasteni, 5-aastastest lastest kuni seenioriteni.

Projekti loojad ja eestvedajad on Kristi Liiva ja Kristel Laurson. 


Kristel Laurson

SportTravel Estonia partner,
matkaseikluste eestvedaja ja reisijuht.

kristel@sporttravel.ee
+372 50 83 969
www.sporttravel.ee

Kristi Liiva
Miltton New Nordics asutajapartner, 
muutuste nõustaja.

kristi.liiva@miltton.com
+372 50 741 62
www.miltton.ee