Kommenteeri

Suvepäevade asemel investeeri arengusse ja tervisesse

Oleme harjunud, et tiimi- ja arenduskoolitused on pigem töö ja kohustus, samal ajal kui suvepäevad või jõulupeod on lihtsalt fun ja ühine aja mahavõtmine. Milttoni ja SportTraveli koostöös valminud lahendus ühendab need kõik ühtseks tervikuks.

Teeme ka äriarendust ja tiimitööd nii inspireerivas keskkonnas ja lustakas võtmes, et see ei tundu kellelegi kui töö. Seikleme üheskoos uutes paikades, kogume elamusi ning avastame selles olekus, mis on nii Sinu kui tiimiliikme ja teie ettevõtte jaoks veel võimalik. 

McKinsey & Company hiljutine uuringute ülevaade kinnitas ka meie senist aktiivsusreiside korraldamise kogemust ja mõju - inimesed on looduses liikudes palju rohkem endaga kontaktis, avatud ja loovama mõttemaailmaga, fokusseeritud ja teadlikumad. Paneme selle oleku parimal moel teie kasuks tööle!

Kas oled valmis uutmoodi arenguhüppeks?

INDIIVIDI võidud: suurem eneseteadlikkus, iseendas muutuste juhtimise oskus, tugevam seos, mis on tema panus ettevõttes. 

ETTEVÕTTE võidud: julged lahendused Sinu ettevõtte tänastele väljakutsetele, sügavam ettevõtte MIKS, uutmoodi tiimitunne ja kohanemisoskus muutustega. 

... ja muidugi! Kuhjaga meeldejäävaid reisielamusi, investeeritud aeg oma vaimsesse ja füüsilisse tervisse. 

Kirjuta meile: kristi.liiva@miltton.com või kristel@sporttravel.ee.

Inspireerivate kohtumisteni!

Lisa kommentaar

Email again: